Výrobou sportovní obuvi a koženné galanterie se zabýváme od roku 1992. Začínali jsme šitím svršků sandálů a horolezeckých bot pro zlínské firmy. V této spolupráci stále pokračujeme a některé produkty, jako jsou např. sandály a treková obuv, zde nabízíme.

Zároveň jsme ale rozvíjeli i vlastní výrobní program s hlavním zaměřením na taneční obuv - taneční a baletní piškoty, taneční a gymnastcké cvičky a gymnastiské špičky. Tyto výrobky jsou určeny především pro soubory, taneční školy, mažoretky a orientální tanečnice.

Nově jsme do naší nabídky zařadili i barefoot cvičky a barefoot boty, které poskytují větší pohodlí při tanci i chůzi.

Sortiment výrobků, které nabízíme, je neustále rozšiřován o nové modely a materiály, takže jsme schopni uspokojit stále se zvětšující okruh našich zákazníků.

V roce 2019 jsem byl osloven Zuzanou Osako a firmou Alpine Pro, jestli pro ně můžeme vyrobit obuv podle daných požadavků. Na základě dohody jsme pak ušili kožené cvičky, které se staly součástí České nástupové kolekce sportovců pro Tokio 2020.

cms-img

Reference

Taneční škola:
Spolupracujeme s touto firmou již několik let a jsme velmi spokojeni s kvalitou jejich taneční obuvi. Rychlá a profesionální komunikace nám usnadňuje objednávky i případnou výměnu velikostí.
 
Kateřina Novotná:
Objednala jsem si barefoot cvičky a dodání bylo rychlé. Jsou pohodlné a cítím se v nich velmi dobře. Přesně takové , jaké jsem chtěla.

Registrace nového účtu